O vzdělávacím portálu Edukavka.CZ

EduKavka je inovativní online vzdělávací portál pro distanční výuku na základních a středních školách. Idea tohoto portálu vznikla již dávno a eskalovala v době nuceného epidemiologického „školního volna“, kdy mnozí učitelé, rodiče i žáci postrádali studijní materiály a online nástroje, které by jim pomohly s náročným procesem distančního vzdělávání.

Z této potřeby vychází i náš projekt, který již nyní zahrnuje velké množství učebních témat v rámci všeobecně vzdělávacích předmětů pro všechny ročníky základních a středních škol. Obsah portálu průběžně doplňujeme o další výukové okruhy, se kterými se mohou studenti při výuce setkat.

Stávající i plánovaná témata byla pečlivě vybrána, konzultována a zpracována kvalifikovanými a zkušenými pedagogy tak, aby pokryla vše, co je nutné zvládnout pro úspěšné absolvování základní i střední školy. Naším cílem je ucelená online vzdělávací platforma, kde najdete vše, co potřebujete.

Nenašli jste na EduKavce vzdělávací kurz, který jste hledali? Máte podnět k tomu, jak obsah portálu udělat lepší, nebo jste někde našli chybu? Dejte nám o ní prosím vědět prostřednictvím kontaktních informací EduKavka.

Kam dál?