Pro rodiče

Jako rodič máte zajisté plné ruce práce. Kromě dalšího se musíte plně věnovat své profesi, která Vás často zaměstnává víc než plánovaných 8 hodin denně. Když přijdete po pracovním dni unaveni domů, čekají na Vás mimo „hory“ dalších povinností především Vaše děti a jejich školní příprava. Namísto vysněného odpočinku musíte zasednout ke školním úkolům a vysvětlit dětem učivo základní nebo střední školy, které si mnohdy musíte osvěžit (a to Vás nijak zvlášť nebaví).

S EduKavkou budete mít učení mnohem snazší

Usnadněte si práci a využijte vzdělávacího portálu EduKavka, který Vám poskytne:

  • profesionální vysvětlení učební látky ve formě videa nebo prezentace
  • studijní materiály, které si Vaše dítě vytiskne a může je dle potřeby použít
  • znalostní testy, které vyhodnotí stupeň osvojení dané problematiky

S tvorbou výukových programů nám pomáhají zkušení učitelé základních a středních škol. Naše výuka je tedy naprosto v souladu s tou ve školách.

Jak využít EduKavku pro online vzdělávání dětí?

Stačí, když si vytvoříte účet, zapíšete sem své dítě, naplánujete jim úkoly a potom již kdykoli v průběhu dne můžete sledovat, jak si vede v plnění uložených úkolů. V profilu žáka je přehledně uvedena jeho úspěšnost v absolvovaných testech. Přesně tedy víte, co a kdy a jak se vaše dítě naučilo a jak prospělo. Zakoupené vyučovací programy jsou k dispozici po dobu 90 dnů v neomezeném množství opakování.

Letní tábory s angličtinou

Kam dál?